Звернення до сакрального. У сучасних індустріальних / постіндустріальних і, часто, матеріалістичних реаліях, перебуваючи фізично на колись потужному виробничому об'єкті, корисно пам'ятати, що стан глибокої молитви як рівень сприйняття, без прив'язки до певної конфесії, доступний кожному/-ій з нас прямо тут і зараз, яким би суперечливим це не здавалося.


У своїй роботі я проводжу математичний (за допомогою евклідового секвенсора) зв'язок між геометрією символу Меркаба і його звуковим вираженням. Чотири трикутники (чотири шари звукових фактур, записаних на заводі і в околицях) складаються в один тетраедр. Матерія. Ще чотири — в інший. Дух. Пронизуючи один одного, обидва тетраедри утворюють єдиний символ — зірчастий октаедр, що відсилає до єдності протилежностей. Баланс, що складно утримувати, а після — гармонія.


У роботі використані: зібрані на заводі і в околицях відредаговані польові записи, евклідовий секвенсор, світлодіодна стрічка, алюмінієвий профіль, вебкамери, проєктор.


МЕРКАБА. ГЕОМЕТРІЯ. ЗВУК


Vogel Ray /
troxellemott

Vogel Ray / troxellemott
Інтерактивна інсталяція у вигляді модульного синтезатора на макеті ПрАТ «Електровимірювач». PRVRTN — мій перший досвід створення такого девайсу для пошуку нового звучання. DIY-елемент, якого не вистачає на макеті, щоби він був почутим. Резиденція на базі заводу дає цю можливість. Ми ті, хто дають можливість заводу звучати.

Головна думка проєкту — привернути увагу до заводу як до повноцінного працюючого виробництва, яке не фінансується державою та потрохи втрачає свій статус. Культура та наука — це головні двигуни розвитку, але на фоні пафосної мішури (наприклад, фуршет) усе відходить на задній план.

У роботі використані: модульний синтезатор, створений під час резиденції, макет заводу «Електровимірювач», їжа та напої.
Меркаба. Геометрія. Звук