Максим Лосєв
Малопотужна FM-радіостанція, що транςлює аудіороботи і графічні матеріали, створені в рамках індивідуальної резиденції на базі Лабораторії звуку. Для прослуховування робіт необхідно скористатися радіоприймачем, який знаходиться в Лабораторії, і налаштувати його на частоту 88.4 МГц.

Радіостанція починає мовлення о 9:00 ранку і закінчує о 22:00. На початку кожних п'яти хвилин години відбувається мовлення зображення, після чого звучить аудіокомпозиція, що асоційована з попереднім зображенням. Радіопрограма включає шість зображень і шість аудіоробіт загальною тривалістю 30 хвилин. Радіопрограма відтворюється циклічно.

Концепція проєкту: аудіороботи є записами вібрацій, електромагнітного випромінювання, гамма-променів і фотографій в інфрачервоному спектрі на території заводу. Ці форми енергій, сприйняття яких недоступне безпосередньо людині, перетворені в аудіоматеріал і представлені у вигляді радіостанції, мовлення якої відбувається в FM-діапазоні.

Антена радіостанції є відтвореним елементом пострадянського технологічного карго-культу, суттю якого було застосування високотехнологічних деталей від прогресивних пристроїв у саморобних рішеннях, що нібито наділяло видатними властивостями кінцевий виріб.

Для прийому графічних матеріалів необхідно встановити додаток (для Android — Robot36, для iPhone — SSTV Slow Scan TV), який буде перетворювати звук з мікрофона мобільного телефона на графічне зображення на екрані.
iOS
Android
Радіопередача