Олексій Шаталов
Проєктом Олексія Шаталова стало звукове та акустичне дослідження територій «Вимірювача» та виробництва. Результатом цих досліджень є трек, повністю створений за два тижні виключно зі звуків, записаних під час перебування на резиденції. У додаток до треку також було створено невеликий семплпак для всіх охочих.

Спочатку увага була сфокусована на минулому підприємства та його спадку у вигляді порожніх просторів і приміщень, але в міру знайомства з діючим виробництвом та його працівниками найвагомішим аспектом роботи став гуманітарний. Це знайшло своє відображення і в самій композиції. Музична робота виконана станками, гуркотом, двигунами та залізними трубами «Електровимірювача», але розповідає про його найцінніший актив — майстрів.

Трек отримав назву «Out Of Time», яка є певною грою слів і несе у собі подвійне тлумачення: «поза часом» та «час вичерпано». Це символізує як унікальність існування інноваційного парку на території інженерного об'єкта, так і сьогоднішній стан самого підприємства.
Семпл-пак звуків заводу, записаних та оброблених Олексієм, можна завантажити тут. Архів включає як оригінальні, так і модифіковані звуки, які увійшли до авторського треку Out of Time, створеного композитором під час перебування на резиденції.
leftie - out of time